• Współpraca

Współpraca z b2b-eliq.pl

Chcemy, aby nasza marka rosła dzięki współpracy z różnorodnymi społecznościami i grupami użytkowników. Jeśli prowadzisz bloga, kanał w mediach społecznościowych lub jesteś członkiem aktywnej społeczności online związanej z e-papierosami i liquidami, która byłaby zainteresowana promocją naszej marki, skontaktuj się z nami!


Dostawcy

W trosce o zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych produktów w niskich cenach, firma b2b-eliq.pl konsekwentnie ulepsza swoją ofertę handlową i wprowadza nowe produkty.

Poszukujemy rzetelnych i stałych partnerów do współpracy w zakresie dostaw produktów do naszej sieci sklepów. Zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane współpracą z nami do przesyłania ofert asortymentowych. Oferta powinna zawierać wstępną propozycję warunków handlowych oraz cennik, katalog, próbki produktów (jeżeli dotyczy).

Zainteresowane podmioty mogą złożyć propozycje współpracy poprzez wysłanie oferty na adres:

E-LIQ Sp. z o. o.

ul. Kochłowice 6a, 46-220 Kochłowice

z dopiskiem: „oferta współpracy”


Odbiorcy hurtowi

b2b-eliq.pl współpracuje z licznymi firmami handlowymi. Dysponując szeroką ofertą i bardzo dobrymi cenami, skutecznie konkurujemy na rynku hurtowym, obsługując firmy handlowe, detaliczne oraz sklepy specjalistyczne z branży e-papierosów i liquidów.

Poszukujemy nowych partnerów handlowych zainteresowanych współpracą.

Odbiorców hurtowych zainteresowanych nawiązaniem współpracy z nami prosimy o kontakt:

  • Telefon: +48 728 679 980
  • Mail: b2b.eliq@gmail.com
  • Warunkowy dostęp do sklepu

Czy masz ukończone 18 lat?